«Ми-клас!» — Учасник №16 — ЗОШ №9, 5 клас

Добрий день!

Пишемо Вам листа, але довго – довго думали, обговорювали: нам важливо, чи вдасться зацікавити Вас своєю розповіддю.

Ми – учні 5 класу Кременчуцької ЗОШ № 9. Нас аж 18 чоловік у класі: ми – різні, але прагнемо не сваритися, а дружити, допомагати один одному, разом займатися корисними  справами.

Екскурс_я в м.Полтава. В_дв_дування кра_знавчого музею. (3) Класна година до Дня захисника В_тчизни

Наш класний керівник Алла Іванівна нас любить, і з нею нам цікаво. Вона завідувач шкільного музею, який створений і почав працювати в цьому навчальному році. Одним із розділів музею є « Роки опалені війною». Ми довідалися про нашу школу в роки Великої Вітчизняної війни та участь учнів школи в тих подіях. Учні нашого класу є членами шкільного гуртка «Пошук», деякі з нас «працюють» екскурсоводами у шкільному музеї та проводять екскурсії для дітей молодшої школи.

Екскурс_я в музе_ школи на тему  Роки опален_ в_йною Екскурс_я в музе_ школи на тему  Роки опален_ в_йною (2)

Нагороди тво__ родини

Учень 6 класу Володя Правдиченко був зв’язківець підпільної групи Лейтенанта Дніпрова. Він загинув у 1945 році, підірвавшись на міні. За його могилою та могилою його матері Пастернак Є.Ф. ( теж учасницею підпільної групи Лейтенанта Дніпрова) ми взяли шефство.

Нам цікаво також знати про своїх рідних, яких обпалила війна. У нашого однокласника Липня Віталія прадідусь  Плітка Семен Михайлович, учасник бойових дій, має бойові нагороди, був поранений.

 П_д час зустр_ч_ з ветераном в_йни  Пл_ткою С.М. Участь в акц__ Мо_ р_дн_ й близьк_ в роки в_йни

Ми провідали його, послухали розповідь, переглянули фото, документи. І вирішили у школі організовувати акцію « Мої рідні й близькі в роки Великої Вітчизняної війни». А зібраний матеріал розмістити  у шкільному музеї.

Наш клас узяв шефство над ветераном, учасником бойових дій Помиранцевим Георгієм Івановичем. Телефонуємо, заходимо в гості, запрошуємо в школу, вітаємо зі святами.

Члени групи Милосеродя з п_дшефним ветераном Помиранцевим Г._.

Вивчаємо історію рідного краю в період Вітчизняної війни, є учасниками походів, екскурсій до пам’ятних місць( м. Полтава, м. Кременчук).

Біля школи № 9 знаходяться Пам’ятник матросам Дніпровської флотилії та братська могила саперів, біля яких учні школи проводять лінійки пам’яті, покладають квіти, несуть Вахту пам’яті у святкові дні. До Дня визволення Кременчука та Дня Перемоги стало традицією відвідувати Братську могилу на Крюківському цвинтарі.

Члени гуртка Пошук  б_ля Пам'ятника матросам Дн_провсько_ флотил__

Традиц_йн_ покладання кв_т_в п_д час Вахти пам'ят_

Продовжу_мо шк_льн_ традиц__ Учн_ нашого класу на Братськ_й  могил_ (2)

Ми будемо продовжувати розпочату роботу. А Вас запрошуємо в гості. У нас є, що Вам показати. Учні 5 класу.

Залишити відповідь