«Ми-клас!» — Учасник №16 — ЗОШ №9, 5 клас

Добрий день!

Пишемо Вам листа, але довго – довго думали, обговорювали: нам важливо, чи вдасться зацікавити Вас своєю розповіддю.

Ми – учні 5 класу Кременчуцької ЗОШ № 9. Нас аж 18 чоловік у класі: ми – різні, але прагнемо не сваритися, а дружити, допомагати один одному, разом займатися корисними  справами.

Екскурс_я в м.Полтава. В_дв_дування кра_знавчого музею. (3) Класна година до Дня захисника В_тчизни

Наш класний керівник Алла Іванівна нас любить, і з нею нам цікаво. Вона завідувач шкільного музею, який створений і почав працювати в цьому навчальному році. Одним із розділів музею є « Роки опалені війною». Ми довідалися про нашу школу в роки Великої Вітчизняної війни та участь учнів школи в тих подіях. Учні нашого класу є членами шкільного гуртка «Пошук», деякі з нас «працюють» екскурсоводами у шкільному музеї та проводять екскурсії для дітей молодшої школи.

Екскурс_я в музе_ школи на тему  Роки опален_ в_йною Екскурс_я в музе_ школи на тему  Роки опален_ в_йною (2)

Нагороди тво__ родини

Учень 6 класу Володя Правдиченко був зв’язківець підпільної групи Лейтенанта Дніпрова. Він загинув у 1945 році, підірвавшись на міні. За його могилою та могилою його матері Пастернак Є.Ф. ( теж учасницею підпільної групи Лейтенанта Дніпрова) ми взяли шефство.

Нам цікаво також знати про своїх рідних, яких обпалила війна. У нашого однокласника Липня Віталія прадідусь  Плітка Семен Михайлович, учасник бойових дій, має бойові нагороди, був поранений.

 П_д час зустр_ч_ з ветераном в_йни  Пл_ткою С.М. Участь в акц__ Мо_ р_дн_ й близьк_ в роки в_йни

Ми провідали його, послухали розповідь, переглянули фото, документи. І вирішили у школі організовувати акцію « Мої рідні й близькі в роки Великої Вітчизняної війни». А зібраний матеріал розмістити  у шкільному музеї.

Наш клас узяв шефство над ветераном, учасником бойових дій Помиранцевим Георгієм Івановичем. Телефонуємо, заходимо в гості, запрошуємо в школу, вітаємо зі святами.

Члени групи Милосеродя з п_дшефним ветераном Помиранцевим Г._.

Вивчаємо історію рідного краю в період Вітчизняної війни, є учасниками походів, екскурсій до пам’ятних місць( м. Полтава, м. Кременчук).

Біля школи № 9 знаходяться Пам’ятник матросам Дніпровської флотилії та братська могила саперів, біля яких учні школи проводять лінійки пам’яті, покладають квіти, несуть Вахту пам’яті у святкові дні. До Дня визволення Кременчука та Дня Перемоги стало традицією відвідувати Братську могилу на Крюківському цвинтарі.

Члени гуртка Пошук  б_ля Пам'ятника матросам Дн_провсько_ флотил__

Традиц_йн_ покладання кв_т_в п_д час Вахти пам'ят_

Продовжу_мо шк_льн_ традиц__ Учн_ нашого класу на Братськ_й  могил_ (2)

Ми будемо продовжувати розпочату роботу. А Вас запрошуємо в гості. У нас є, що Вам показати. Учні 5 класу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто