«Ми-клас!» — Учасник №9 — ЗОШ №1, 10-Б клас.

Ми – 10-Б клас. Одна велика родина. Тільки-но навчившись ходити і розмовляти, ми опинилися в дитсадку, а потім в одному класі.

image001

Кожен із нас є яскраво вираженою особистістю із власними мріями й талантами. Але роки, проведені разом, навчили учнів знаходити спільну мову один із одним, розуміти і пробачати прикрощі. Цьому дуже посприяла наш класний керівник Валентина Вікторівна, завдяки її терпінню й умінню залучити дітей до цікавих справ, наш 10-Б став одним із найактивніших класів у школі.
Концерти,екскурсії, театральні вистави, різноманітні ігри та конкурси перетворилися на спосіб життя. З особливим ентузіазмом учні ставляться до історичних реконструкцій на тему Другої Світової Війни, які щороку виконуються на сцені школи №1. Конкурс військової пісні, концерти до дня визволення Кременчука, на 23 лютого і 9 травня – уже традиція.

Здобули перемогу в номінації художнє висвітлення тематики конкурсу « Дарунок рідному місту», за що були нагороджені грамотою та призом від ГО «Рідне місто».

image003 image005

image007

Учні класу приймали участь у реконструкції визволення м. Кременчука від фашистських загарбників присвяченій річниці визволення
м. Кременчук.

image009

Перемогли в «Іграх патріотів» присвячених дню захисника Вітчизни

Ми ніколи не забуваємо про наших ветеранів. Про війну ми знаємо тільки з розповідей наших батьків і вчителів. Але низько вклоняємося тим, хто здобув для нас таку жадану Перемогу.

image011

image013 image015

Зустріч з ліквідатором аварії на Чорнобильськії АС Уховським Михайлом Давидовичем
Крім того, наш клас має талановитих художників, що малюють стінгазети, науковців (переможців конкурсів наукових робіт МАН), істориків, математиків,співаків і спортсменів, зокрема футболістів і баскетболістів.
Робота учениці нашого класу в конкурсі малюнків героїко-патріотичного проекту «Шляхами подвигу і слави Кременчука» посіла ІІІ місце і відзначена грамотою начальника управління освіти
Г. Ф. Москалика.
Сподіваємося, що з роками дружні стосунки в нашій класній родині тільки міцнішатимуть. Ці роки – одні з найкращих у нашій пам’яті.

Залишити відповідь