Представники «Рідного міста» вшанували полеглих героїв Великої Вітчизняної війни

8 травня заступники міського голови, ветерани війни, та представниками громадськості, серед яких були голова міської Ради ветеранів Віталій Сельцов, голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко, голова «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» Олег Фещенко, вшанували пам’ять полеглих у роки Великої Вітчизняної війни, поклавши квіти до братських могил та могил Героїв Радянського Союзу на Староревівському та Новоревівському кладовищах.

DSCF2252Цього ж дня у Кременчуці поклали квіти і до пам’ятного знаку загиблому при визволенні Кременчука 29 вересня 1943 року старшому лейтенанту Рязанцеву. Пам’ятник знаходиться на території Першої міської лікарні. Його батальйон у складі 193 стрілецького полку 66 гвардійської Полтавської дивізії атакував північно-західну окраїну Кременчука і першим увірвався у місто. Представники влади та громадськості вшанували і живих ветеранів Великої Вітчизняної війни, поклавши квіти до пам’ятного знаку «Перший день після війни», що на площі Перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто