Прозора Україна

Боротьба з курінням у Кременчуці.

З грудня 2012 року вступив в силу Закон України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення». Нажаль, за, майже, чотири роки кількість курців практично не зменшилась, а рівень культури паління не змінився.

324139

[Читати далі]

Учасникам АТО планують виділяти гроші на придбання житла.

Кабінет міністрів вирішив надавати учасникам АТО, що мають право на отримання житла, кошти на його самостійне придбання.

f62bd744c294432a00b127cb09a5b1c70587e7de-1024x768

[Читати далі]

Комуналка по-новому. Що чекає українців в наступному році і як зміняться тарифи?

Україна стоїть на порозі створення ринку енергоефективності, який, як упевнені експерти, дозволить провести масштабну термомодернізацію житла і дати поштовх у питаннях економії енергоносіїв та прозорості тарифоутворення.

28_main

[Читати далі]

Кременчук рухається до безбар*єрного середовища

Для потреб людей з обмеженими можливостями за рахунок міського бюджету було придбано два сходових транспортери.

Придбання такої техніки дозволить мешканцям нашого рідного міста з особливими потребами більш ефективно реалізовувати свої громадскі можливості для  участі  в  економічній,  політичній  і  соціальній сферах життя суспільства і наблизить створення  необхідних  умов,  які  дають можливість інвалідам ефективно реалізувати права та свободи людини і   громадянина   та  вести  повноцінний  спосіб  життя  згідно  з індивідуальними можливостями, здібностями і інтересами.

1478527824_mmht76ij_wu_novyy-razmer_2877855603

[Читати далі]

Дитячі майданчики в Кременчуці

budget

Через день-два стартує голосування за проекти “Громадського бюджету” https://www.facebook.com/GromadskiyBudgetKremenchuk/ з облаштування дворів багатоповерхівок. Було подано більше 70 пропозицій і сьгодні ми хочемо познайомити Вас з одним з них.

[Читати далі]

Кременчуцькі інваліди-візковики отримали сходолази

До логічного завершення дійшла програма по закупівлі двох сходолазів для Територіальних центрів обслуговування населення Автозаводського та Крюківського районів.

Автором цієї програми є депутат фракції “Рідне місто” Володимир Шибашов.

volodimir-shibashov

[Читати далі]

«Рідне місто» звітувалося перед виборцями

Минулого четверга, 12 грудня, депутати міської та районних рад від партії «Рідне місто» звітувалися перед кременчужанами за рік своєї роботи. На зборах, які проходили у конференц-залі ТРК «Європа», були присутні депутати, активісти партії та виборці. [Читати далі]

Чиновники Кременчуцького міськвиконкому всіляко противляться ініціативам «Рідного міста»

Ще на початку листопада депутатська фракція партії «Рідне місто» подала до Кременчуцької міської ради свої пропозиції щодо актуальних питань, які необхідно розглянути на сесіях міської ради у 2014 році. Всього пропонувалося 11 питань, серед яких затвердження нових міських програм, заслуховування звітів про виконання низки міських програм з внесенням доповнень до них, позбавлення делегованих повноважень у сфері виділення земельних ділянок під гаражне будівництво райрад, та ініціативи по створенню скверу і забезпечення пільгового проїзду в комунальному транспорті учнівської молоді. Майже місяць чиновники мерії ретельно вивчали ці пропозиції фракції і нарешті надали відповіді. Якщо їх підсумувати, то це або відписки, або перекладання питання на своїх колег з інших відділів на управлінь міськвиконкому. Надаємо можливість кременчужанам прочитати ці відповіді. Деякі з них є справжніми шедеврами бюрократичного мистецтва. [Читати далі]

В об’єктиві рідне місто