Реальні справи депутата Володимира Шибашова за 2016 рік

Володимир Шибашов, депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто», за підсумками 2016 р. визнаний одним із найактивніших в міській раді. Впродовж минулого року він провів 42 депутатських прийоми на своєму виборчому окрузі № 12, що охоплює вул. Героїв Бреста, пров. Героїв Бреста, проїзд Арсенальний, вул. Чкалова, вул. Європейську. Реагуючи на звернення кременчужан, Володимир Шибашов підготував 18 запитів і 49 депутатських звернень до відповідних посадових осіб. У результаті, завдяки наполегливості депутата, комунальниками  було вжито заходів щодо усунення цілої низки проблем, які турбували мешканців.

 

 

  Володимир Шибашов проводить прийом громадян- кожного 1-ого понеділка місяця з 16.00 до 18.00  за адресою: вул. Героїв Бресту, 59, приміщення ради громадськості мікрорайону №7 та кожного 3-ого  понеділка місяця з 16:00 до 18:00 за адресою просп. Свободи, 78А, громадська приймальня партії «Рідне місто».

Як депутат, член постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства,  Володимир Шибашов брав безпосередню участь у розробці трьох  загальноміських програм, спрямованих на покращення умов проживання кременчужан. Це, зокрема, Програма кронування і часткового видалення «пухових тополь» на 2017-2018 рр., Програма встановлення газових лічильників в оселях пільгових категорій громадян за рахунок міського бюджету, згідно з якою, приладами обліку газу будуть забезпечені 883 інваліди 1-ої групи. А також депутатом була розроблена й ухвалена на сесії міськради Програма облаштування пандусів у під’їздах багатоквартирних будинків, де мешкають інваліди-візочники. Відповідно до програми, в 2016 р. було встановлено 10 пандусів. Таку ж кількість заплановано і на 2017 р.

У грудні 2016 р., з нагоди Дня місцевого самоврядування Володимир Шибашов був відзначений Грамотою Кременчуцькою міською радою як один з кращих депутатів за підсумками року.

Прийом громадян депутат проводить кожного 1-ого понеділка місяця з 16.00 до 18.00  за адресою: вул. Героїв Бресту, 59, приміщення ради громадськості мікрорайону №7 та кожного 3-ого  понеділка місяця з 16:00 до 18:00 за адресою просп. Свободи, 78А, громадська приймальня партії «Рідне місто».

Крім цього впродовж 2016 р. депутатом було проведено понад 200 незапланованих зустрічей із мешканцями округу.  В звіті Володимира Шибашова про депутатську діяльність за 2016 р. вказано реальні результати реагування на звернення виборців. Серед виконаних робіт:

* ліквідація наслідків аварії з прориву труби і відновленню водопостачання в буд. № 47 по пров. Героїв Бреста та буд. № 27 по просп. Свободи;

•     кронування дерев та видалення аварійних дерев за адресами: проїзд Арсенальний, 2; просп. Свободи, 25, 27, З1 та 37 та внесення до плану робіт з кронування дерев у районі просп. Свободи, 23, 33, 35, 39/41, пров. Героїв Бресту, 38, 39 та 47;

•     прибирання і очищення підвалів у буд. №№ 5, 7 по проїзду Арсенальному;

•     ремонт асфальтового покриття по пров. Героїв Бресту і проїзду Арсенальному (в районі Центру зайнятості населення);

•     внесення до міської Програми освітлення вул. Чередницької та пров. Арсенального;

•     технічний ремонт кабелів стаціонарних телефонів в мережах на території виборчого округу;

•     облаштування пішохідного переходу на перехресті вул. Чкалова та вул. Європейської;

•      підсипка та грейдерування грунтових доріг по пров. Арсенальному і вул. Чередницькій;

•     асфальтування пішохідної доріжки від дитячого садка № 68 між буд. № 23 та 25 по просп. Свободи;

•      облаштування нового контейнерного майданчику для побутових відходів у районі  буд. №№ 2, 5 і 7 по проїзду Арсенальному;

•     кронування дерев на території ДНЗ № 23;

•      складання маршрутів патрулювання території виборчого округу патрульною поліцією міста;

•      ревізія системи водопостачання і ремонт каналізації в буд. № 37 по просп. Свободи;

•     ремонт покрівлі в буд. № 47 по просп. Свободи;

•      встановлення дорожніх знаків «Стоянка заборонена» в приватному секторі по проїзду Арсенальному.

•     освітлення пров. Чкалова;

•      ремонт і реконструкція системи опалення буд. № 47 по пров. Героїв Бресту;

•      Внесення до міської Програми встановлення дитячих ігрових майданчиків на 2017- 2018 рр. територій за адресами: просп. Свободи, 31 та 37; вул. Європейська, 64; пров. Героїв Бресту, 45 та 47.

•      захист прав мешканців буд. № 47 по пров. Героїв Бресту у питанні відмови від встановлення загальнобудинкового газового лічильника.

 

Як зазначено в звіті депутата, впродовж минулого року він брав активну активну участь у загальноміських заходах з прибирання та озеленення міста, долучався до благодійної і волонтерської діяльності, допомагав спортсменам, людям з інвалідністю, творчим колективам, ветеранам АТО і пересічним громадянам, які звертались за допомогою. Зокрема, завдяки Володимиру Шибашову
з бюджету міста було виділено кошти спортсменам СК «Боєць» Алісі Бажуковій та Максиму Кладу для поїздки на Чемпіонат Світу з тайського боксу і кік-боксингу.  Обидва спортсмени стали Чемпіонами Світу. Також за ініціативи депутата з міського бюджету було виділено кошти для придбання двох сходових підйомників для Автозаводського і Крюківського територіальних центрів обслуговування населення.

Залишити відповідь