Реальні справи депутата Володимира Шибашова за 2016 рік

Володимир Шибашов, депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто», за підсумками 2016 р. визнаний одним із найактивніших в міській раді. Впродовж минулого року він провів 42 депутатських прийоми на своєму виборчому окрузі № 12, що охоплює вул. Героїв Бреста, пров. Героїв Бреста, проїзд Арсенальний, вул. Чкалова, вул. Європейську. Реагуючи на звернення кременчужан, Володимир Шибашов підготував 18 запитів і 49 депутатських звернень до відповідних посадових осіб. У результаті, завдяки наполегливості депутата, комунальниками  було вжито заходів щодо усунення цілої низки проблем, які турбували мешканців.

 

 

  Володимир Шибашов проводить прийом громадян- кожного 1-ого понеділка місяця з 16.00 до 18.00  за адресою: вул. Героїв Бресту, 59, приміщення ради громадськості мікрорайону №7 та кожного 3-ого  понеділка місяця з 16:00 до 18:00 за адресою просп. Свободи, 78А, громадська приймальня партії «Рідне місто».

Як депутат, член постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства,  Володимир Шибашов брав безпосередню участь у розробці трьох  загальноміських програм, спрямованих на покращення умов проживання кременчужан. Це, зокрема, Програма кронування і часткового видалення «пухових тополь» на 2017-2018 рр., Програма встановлення газових лічильників в оселях пільгових категорій громадян за рахунок міського бюджету, згідно з якою, приладами обліку газу будуть забезпечені 883 інваліди 1-ої групи. А також депутатом була розроблена й ухвалена на сесії міськради Програма облаштування пандусів у під’їздах багатоквартирних будинків, де мешкають інваліди-візочники. Відповідно до програми, в 2016 р. було встановлено 10 пандусів. Таку ж кількість заплановано і на 2017 р.

У грудні 2016 р., з нагоди Дня місцевого самоврядування Володимир Шибашов був відзначений Грамотою Кременчуцькою міською радою як один з кращих депутатів за підсумками року.

Прийом громадян депутат проводить кожного 1-ого понеділка місяця з 16.00 до 18.00  за адресою: вул. Героїв Бресту, 59, приміщення ради громадськості мікрорайону №7 та кожного 3-ого  понеділка місяця з 16:00 до 18:00 за адресою просп. Свободи, 78А, громадська приймальня партії «Рідне місто».

Крім цього впродовж 2016 р. депутатом було проведено понад 200 незапланованих зустрічей із мешканцями округу.  В звіті Володимира Шибашова про депутатську діяльність за 2016 р. вказано реальні результати реагування на звернення виборців. Серед виконаних робіт:

* ліквідація наслідків аварії з прориву труби і відновленню водопостачання в буд. № 47 по пров. Героїв Бреста та буд. № 27 по просп. Свободи;

•     кронування дерев та видалення аварійних дерев за адресами: проїзд Арсенальний, 2; просп. Свободи, 25, 27, З1 та 37 та внесення до плану робіт з кронування дерев у районі просп. Свободи, 23, 33, 35, 39/41, пров. Героїв Бресту, 38, 39 та 47;

•     прибирання і очищення підвалів у буд. №№ 5, 7 по проїзду Арсенальному;

•     ремонт асфальтового покриття по пров. Героїв Бресту і проїзду Арсенальному (в районі Центру зайнятості населення);

•     внесення до міської Програми освітлення вул. Чередницької та пров. Арсенального;

•     технічний ремонт кабелів стаціонарних телефонів в мережах на території виборчого округу;

•     облаштування пішохідного переходу на перехресті вул. Чкалова та вул. Європейської;

•      підсипка та грейдерування грунтових доріг по пров. Арсенальному і вул. Чередницькій;

•     асфальтування пішохідної доріжки від дитячого садка № 68 між буд. № 23 та 25 по просп. Свободи;

•      облаштування нового контейнерного майданчику для побутових відходів у районі  буд. №№ 2, 5 і 7 по проїзду Арсенальному;

•     кронування дерев на території ДНЗ № 23;

•      складання маршрутів патрулювання території виборчого округу патрульною поліцією міста;

•      ревізія системи водопостачання і ремонт каналізації в буд. № 37 по просп. Свободи;

•     ремонт покрівлі в буд. № 47 по просп. Свободи;

•      встановлення дорожніх знаків «Стоянка заборонена» в приватному секторі по проїзду Арсенальному.

•     освітлення пров. Чкалова;

•      ремонт і реконструкція системи опалення буд. № 47 по пров. Героїв Бресту;

•      Внесення до міської Програми встановлення дитячих ігрових майданчиків на 2017- 2018 рр. територій за адресами: просп. Свободи, 31 та 37; вул. Європейська, 64; пров. Героїв Бресту, 45 та 47.

•      захист прав мешканців буд. № 47 по пров. Героїв Бресту у питанні відмови від встановлення загальнобудинкового газового лічильника.

 

Як зазначено в звіті депутата, впродовж минулого року він брав активну активну участь у загальноміських заходах з прибирання та озеленення міста, долучався до благодійної і волонтерської діяльності, допомагав спортсменам, людям з інвалідністю, творчим колективам, ветеранам АТО і пересічним громадянам, які звертались за допомогою. Зокрема, завдяки Володимиру Шибашову
з бюджету міста було виділено кошти спортсменам СК «Боєць» Алісі Бажуковій та Максиму Кладу для поїздки на Чемпіонат Світу з тайського боксу і кік-боксингу.  Обидва спортсмени стали Чемпіонами Світу. Також за ініціативи депутата з міського бюджету було виділено кошти для придбання двох сходових підйомників для Автозаводського і Крюківського територіальних центрів обслуговування населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто