«Рідне місто» на міському суботнику

20 квітня близько 30-ти активістів громадської організації «Рідне місто» разом із депутатами міської та районних рад від партії «Рідне місто» прийняли участь у загальноміському суботнику, який проводився у рамках Дня довкілля. Депутати прибирали прибудинкові території та вулиці міста, висаджували дерева, кущі та квіти. Ті депутати, які обрані від мажоритарних округів, працювали на території своїх округів.

 DSCF1795Зокрема депутат Автозаводської районної ради Іван Максак разом із учнями Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С.Макаренка висадили 20 дерев, прибирали вулиці Красіна, Сумську, 40-річчя Жовтня, та допомагали навести порядок у дворах учасників Великої Вітчизняної війни мікрорайону №2.

Депутат міської ради та голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко спільно з активістами прибирав вулицю 60-років Жовтня перед офісом організації та висаджував квіти на території офісу.

Активісти ГО «Рідне місто» прибирають вулицю 60-років Жовтня перед офісом організації.

Активісти ГО «Рідне місто» прибирають вулицю 60-років Жовтня перед офісом організації.

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCF1811

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто