«Рідне місто» на параді у Кременчуці

У Великій Кохнівці пройшов парад

7 травня в Автозаводському районі відбулася урочиста хода, мітинг пам’яті полеглих на фронтах Великої Вітчизняної війни біля пам’ятнику «Воїну-визволителю» у Великій Кохнівці та справжній парад. В урочистостях взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, керівники області, міста та Автозаводського району, депутати, учні та студенти, військовослужбовці та громадські організації, зокрема активісти ГО «Рідне місто» та «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство».

DSCF2128 Після вручення квітів ветеранам, Хвилини мовчання та військового салюту, до підніжжя пам’ятника поклали квіти. Урочистою ходою перед ветеранами пройшли колони військового ліцею, 107-го реактивного артилерійського полку, в/ч 3059, пошукові загони загальноосвітніх шкіл Автозаводського району, студенти вищих навчальних закладів та ПТУ, юні спортсмени. Урочистості завершилися «Солдатським привалом», на якому ветерани війни пригощали солдатською кашею.

DSCF2138DSCF2148

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто