«Рідне місто» звітувалося перед виборцями

Минулого четверга, 12 грудня, депутати міської та районних рад від партії «Рідне місто» звітувалися перед кременчужанами за рік своєї роботи. На зборах, які проходили у конференц-залі ТРК «Європа», були присутні депутати, активісти партії та виборці.

У трибуны 2Голова партійної фракції у Кременчуцькій міській раді, та, одночасно, керівник Полтавської обласної організації партії «Рідне місто» Юрій Гриценко розповів про проведену роботу та ініціативи фракції, зупинившись на внеску кожного депутата у спільну працю. Він особливо відмітив зусилля депутата міської ради Олега Максака щодо вирішення проблем в районі вулиці Хорольської: укріплення схилів на Автокразівському бульварі, ремонту доріг та освітлення вулиць. Керівник фракції розповів про плідну роботу по захисту інтересів виборців депутатів-мажоритарників Галини Гладенької, Олександра Роженка, Кирила Юхна, Ігоря Березенського, Василя Волошина, та Віталія Величка. Депутати повсякденно вирішували проблеми, з якими до них зверталися виборці. А всього протягом року таких звернень було 954.

Крім того вони продовжать займатися облаштуванням дитячих та спортивних майданчиків на своїх виборчих округах, їх озелененням, наданням безоплатних юридичних консультацій, допомогою інвалідам та ветеранам. Юрій Гриценко навів цифру, що тільки під час святкування Дня Перемоги та 70-річчя визволення Кременчука депутати фракції відвідали та поздоровили 225 ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Депутати Наталія Лихошвай, Сергій Кузнєцов, Олег Балим та Петро Столяр були обрані до міської ради за партійними списками, але вони працювали на тих виборчих округах, де балотувалися так, нібито були там обрані – проводили прийоми виборців, надавали допомогу тим, хто цього потребує, вирішували житлово-комунальні проблеми.

Юрій Гриценко окреслив завдання перед депутатами партії «Рідне місто» на четвертий  рік повноважень. Це реалізація власної програми покращення якості утримання багатоквартирних будинків та благоустрою прибудинкових територій «МІЙ ДВІР». Кожен з депутатів-мажоритарників «Рідного міста» склав список нагальних проблем свого округу, над вирішенням яких фракція буде працювати протягом наступного року.  

Голова фракції розповів, що на 2014 рік депутати «Рідного міста» запропонували міській ради цілу низку ініціатив. Це прийняття нових міських програм щодо ремонту та утримання внутрішньоквартальних доріг та розвитку велосипедного транспорту у Кременчуці. Крім того «Рідне місто» пропонує заслухати звіти про виконання найбільш важливих міських програм з внесенням змін та доповнень до них. Зокрема це виконання програми влаштування нових дитячих ігрових майданчиків на 2013–2018 роки, програми «Турбота», та програми ліквідації карантинних бур’янів у м. Кременчуці на 2011-2015 роки. Депутати фракції хочуть внести доповнення до програми розвитку фізичної культури і спорту на 2014-2018 роки, щоб наповнити її конкретним змістом щодо влаштування спортивних майданчиків у школах та жилих кварталах.

Серед нових ініціатив депутатів «Рідного міста» також створення скверу на місці зеленої зони біля річки Сухий Кагамлик в районі зупинки А.Ковальова та розгляд питання щодо забезпечення пільгового проїзду в комунальному транспорті учнівської молоді. Мається на увазі надання 50% знижки на одноразовий проїзд школярам, учням ПТУ та студентам вищих навчальних закладів.

Керівник обласної організації партії розповів про роботу молодіжного крила партії, який очолює депутат Автозаводської райради Олена Суворова. Це проведення КВК, велоквесту, організація щорічного турніру дворового футболу  «Шкіряний м’яч», проведення різних дитячих свят тощо. Юрій Гриценко нагадав про проект влаштування вільної зони Wi-Fi у 10 парках та скверах Кременчука, який депутати партії успішну реалізують вже другий рік поспіль.

Наприкінці зустрічі голова парторганізації подякував всім, хто підтримує «Рідне місто» та вручив почесні грамоти активістам партії за активну життєву позицію та плідну партійну роботу. Серед нагороджених були Марина Сапко, Олена Пивовар, Марія Шкалабан, Валентина Лисицька, Микола Якубський, Володимир Кириченко, Надія Марченко та інші.

Виборці одноголосно визнали роботу депутатів партії «Рідне місто» задовільною та побажали їм плідної праці на користь місцевої громади.

На початку грудня всі депутати партії «Рідне місто» звітували перед виборцями у своїх виборчих округах.

 Вид залаЗал 4У трибуны 3DSCF8526DSCF8547DSCF8548

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто