Розпочався шаховий турнір на призи ГО «Рідне місто»

У суботу, 31 серпня, в Кременчуці розпочався шаховий турнір «Кубок міста – 2013», присвячений 70-річчю визволення Кременчука від фашистських загарбників. Організаторами змагань виступили громадська організація «Рідне місто», відділ з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому, та Федерація шахів м.Кременчука. Урочисте відкриття турніру відбулося у дитячо-юнацькому клубі «Дебют».HPIM7902
На ньому учасників змагань привітав Президент міської федерації шахів Василь Хоменко та голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко. Шахістам повідомили, що всі учасники змагань отримають дипломи федерації, а призерам турніру вручать грошові призи від федерації шахів та кубки, медалі, і цінні подарунки від ГО «Рідне місто».

Як пояснив Василь Хоменко, змагання проводитимуться за швейцарською системою у 9 турів (по суботах та неділях), і триватимуть до 29 вересня. У турнірі приймають участь 16 шахістів, які мають спортивні розряди не нижче другого, серед них двоє дітей. Головним суддею змагань призначений керівник судейської колегії міської федерації шахів Леонід Ганапольський.

 

HPIM7893 HPIM7897 HPIM7898 HPIM7900 HPIM7906

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто