«Школа молодого політика» у «Рідному місті»

28 лютого пройшло чергове заняття у «Школі молодого політика». Більше двадцяти помічників депутатів, активістів молодіжного крила партії «Рідне місто» та МГО «Нова хвиля», студентів вищих навчальних закладів Кременчука зібралися в офісі громадської організації «Рідне місто».

DSCF1544Відкриваючи заняття голова громадської організації Юрій Гриценко, зазначив, що метою школи є виховання небайдужої та ініціативної молоді, яка цікавиться політикою та бажає приймати активну участь в суспільно-політичному житті міста

– В свою чергу й ми можемо чомусь навчитись у студентів, краще зрозуміти те, що сьогодні хвилює нашу молодь, – зазначив голова депутатської фракції партії «Рідне місто» у міській раді Юрій Гриценко.

Практичні заняття зі слухачами школи проводив відомий у Кременчуці тренер-консультант Костянтин Слісенко. Під час занять вивчалися питання формування та ефективної роботи органів місцевого самоврядування, повноваження депутатів місцевих рад та їх ролі у вирішенні проблем місцевої громади, організація та проведення виборчої кампанії, громадський контроль за діяльністю владних органів, та молодіжне лідерство.

«Школа молодого політика» була започаткована минулого року ГО «Рідне місто» спільно з депутатською фракцією партії «Рідне місто». Тематика занять формується відповідно до уподобань та потреб слухачів школи. Серед форм навчання – участь слухачів школи в загальноукраїнських семінарах та тренінгах, які проводять партнерські організації ГО «Рідне місто», відвідування сесій міської та районних рад, стажування в молодіжній редакції газети «Кременчуцька Панорама» та «Відкритого радіо» тощо.

DSCF1513 DSCF1542  DSCF1553 DSCF1576

Залишити відповідь