Студенти та школярі підтримують ініціативу “Рідного міста” щодо запровадження 50% знижки для учнівської молоді на проїзд у тролейбусах

Минулого тижня активісти ГО «Рідне місто» провели у Кременчуці фокус-групи та анкетування з різними категоріями учнівської молоді та їх батьками. На них були виявлені та обговорені основні транспортні проблеми, які хвилюють школярів, учнів ПТУ та студентів ВНЗ,  та пропозиції “Рідного міста” щодо впровадження 50% знижки на проїзд учнівської молоді у тролейбусах.

На фокус-групах мова йшла про те, як часто учнівська молодь користується громадським пасажирським транспортом, яким саме видом транспорту вони їздять, та щодо поїздок у єдиному в Кременчуці комунальному виду транспорту – тролейбусах. Щодо останнього, з молоддю з’ясовувалося питання: чи купують вони пільгові місячні білети на проїзд у тролейбусах, та чи стануть частіше користуватися цим видом транспорту в разі введення 50% знижки на одноразові білети?

DSCN8942

За результатами дослідження було виявлено, що близько третини всіх опитаних регулярно користується електротранспортом. Проте, лише кожний четвертий з них при цьому купує пільгові місячні проїзні квитки. А от якби в кременчуцьких тролейбусах продавали спеціальні учнівські одноразові білети з 50% знижкою, то в екологічно чистий та найбільш безпечний пасажирський транспорт пересіли би 85% опитаних учнів та студентів. Якщо ж у Кременчуці з’являться нові сучасні тролейбуси, то їздити в них погодилося б ще більше учнівської молоді.

Нагадаємо, що відповідні пропозиції, щодо введення в КТУ одноразових проїзних білетів з 50% знижкою для учнівської молоді, висловив голова фракції партії «Рідне місто» Юрій Гриценко на сесії Кременчуцької міської ради 26 березня. За словами депутата, після сесії він вже направив депутатські звернення щодо впровадження цієї ініціативи заступнику міського голови Валерію Медведовському, який курирує транспортні питання, та директору КТУ Олександру Вертюху.

На переконання Юрія Гриценка, введення 50% знижки на проїзд учнівської молоді у тролейбусах дозволить не тільки збільшити кількість пасажирів для КТУ, що поліпшить його фінансове становище, але й забезпечить можливість для учнів їздити безпечним транспортом, та допоможе їх родинам суттєво зекономити на транспортних витратах.

 HPIM7599DSCN8947

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто