У Кременчуці пройшли військово-спортивні змагання на призи ГО «Рідне місто», приурочені до Дня Збройних сил України

ГО «Рідне місто» організувала військово-спортивні змагання, приурочені до Дня Збройних сил України, який відзначається 6-го грудня. У змаганнях прийняли участь команда військових та майбутні захисники Вітчизни.

 HPIM8189У неділю, 8-го грудня, на території 107-го реактивного артилерійського полка в ході військово-спортивного свята пройшли змагання на призи ГО «Рідне місто». У них приймали участь команда в/ч А1546 – єдиної військової частини Збройних сил України, що дислокуються у Кременчуці, а також команди Кременчуцького льотного коледжу НАУ та Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. А глядачами були військові ліцеїсти та студенти льотного коледжу.

Військовослужбовці та призовники завзято боролися за перемогу, змагаючись у військово-спортивній естафеті, розбиранні і збиранні автомата АК-74, стрільбі, метанні гранати на дальність, та перетягуванню канату. У всіх видах змагань та у загальному заліку перше місце зайняла команда Кременчуцького льотного коледжу НАУ. Друге місце виборола команда Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, і третє зайняла команди в/ч А1546.

Після завершення змагань всіх військовослужбовців і призовників привітав зі святом депутат міської ради, голова ГО «Рідне місто», полковник запасу Юрій Гриценко, який відмітив, що такі змагання до Дня Збройних Сил України громадська організація проводить восьмий рік поспіль, подякував керівництву 107-го реактивного артилерійського полка за допомогу в їх організації та вручив начальнику фізичної підготовки і спорту полку набор м’ячів для заняття спортом військових.

Переможця змагань – команду Кременчуцького льотного коледжу нагородили кубком, дипломом та набором з трьох м’ячів, інші дві команди отримали почесні грамоти, набор із двох м’ячів та солодкі подарунки від ГО «Рідне місто». Печиво для солдат-строковиків від ГО «Рідне місто» було передано і у військову частину.

 HPIM8177HPIM8183HPIM8190HPIM8184

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто