У Валентини Головко цілий стос звернень до міських комунальників

Пріоритетом своєї депутатської діяльності Валентина Головко, представник партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді, вважає  не велику політику, а розвиток Кременчука, захист інтересів пересічних мешканців. У 2016 р. Валентина Головко ініціювала кілька депутатських запитів стосовно нагальних проблем міста й була  підтримана більшістю в міській раді.  Звітуючи про свою діяльність в 2016 р., депутат Головко водночас має чіткий план роботи на 2017 р., звернення щодо усунення проблемних питань на її виборчому окрузі вже надіслані до відповідних комунальних служб.

 

 

 Валентина Головко проводить прийом виборців щомісяця в  другий четверг з 14. 00. до 17.00.  в приміщенні контакт-центру №20 на вул. І.Приходька, 91.

Валентина Головко обрана депутатом Кременчуцької міської ради VII скликання від політичної партії «Рідне місто» на виборчому окрузі №36, що розташований у Крюкові. Більшість її  виборців працюють на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», тож звертаються до депутата й водночас голови профспілкового комітету ПАТ «КВБЗ») безпосередньо на підприємстві.  Найчастіше люди порушують питання покращення соціальної інфраструктури району, роботи громадського транспорту за маршрутами №№ 4, 9; ремонту тротуарів і доріг; встановлення «лежачих поліцейських» біля шкіл; неналежного освітлення вулиць тощо. Реагуючи на звернення мешканців, депутат упродовж 2016 р. направила близько 60 запитів до різних інстанцій та служб. Наразі звітує про наступні результати:

–         частково проведено ремонт вул. І.Приходька,

–         встановлено дитячий ігровий майданчик за адресою: вул. Чумацький шлях, 7,

–         замінено лампи в світильниках на вул. Олександрійській та вул. Чорноморській,

–         відремонтовано східці біля двох під’їздів багатоповерхівок,

–         відремонтовано 20 лавочок на окрузі,

–         видалено аварійні дерева в 4-х дворах,

–         висаджено понад 100 саджанців дерев та кущів,

–         відновлено гаряче водопостачання в малосімейному гуртожитку № 34, де проживають багато сімей з маленькими дітьми,

–         завезено 3 самоскиди піску на дитячі ігрові майданчики,

–         завезено 6 машин гранвідсіву для грейдерування доріг та інше.

– Згідно з отриманими відповідями, вирішення деяких питань, що потребують залучення значних грошових коштів, перенесено на 2017 рік, – зазначає Валентина Головко. – Буду і далі боротися за те, щоб порожні приміщення, де раніше розташовувалися адміністративні служби, були передані новим власникам. Інакше будівлі приречені на знищення. Наприклад, у приміщення Крюківського РАЦСу можна було б відкрити  дитячий заклад чи амбулаторію сімейного лікаря», про яку просять мешканці буд. № 9 на вул. Чумацький шлях.

Зазначимо, що в міській раді Валентина Головко входить до складу постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики. Депутатські запити, озвучені нею на сесіях міської ради, підтримані більшістю депутатів. Валентиною Головко порушені питання:

–     про часткову компенсацію оплати оздоровчих путівок за рахунок місцевих та обласних бюджетів для відпочинку та належного оздоровлення дітей;

–     про встановлення мораторію на введення з 1 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в м. Кременчуці;

–    про подальшу долю покинутих приміщень у правобережній

частині міста:     приміщення Крюківського РАЦСу, приміщення

Крюківського райсуду, історичний будинок купців Чуркіних (банк «Аваль»), колишній будинок побуту «Троянда»;

–         про забезпечення нормального перевезення пасажирів за маршрутами №№ 2, 4, 9, 12, що курсують у звичайному режимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто