ВБФ «Джерело Дніпра» нагородило переможців дитячого конкурсу до Дня Святого Миколая

19 грудня, в День Святого Миколая, у болінг-клубі ТРК «Європа» нагороджували переможців конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Цей чарівний світ» від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра».

Дети в ЕвропаДитячий творчий конкурс до Дня Святого Миколая ВБФ «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, проводить вже кілька років поспіль. Але цьогоріч кількість учасників перевершила всі сподівання. Організатори конкурсу отримали аж 170 робіт! А визначити призові місця так і не змогли – вирішили присудити присудять по декілька перших місць, бо всі роботи, що потрапили до фіналу, були того гідні.

У результаті вийшло 21 перше місце, 9 заохочувальних відзнак, приз глядацьких симпатій та Гран-Прі. Переможців визначали у семи номінаціях (поробки з природних матеріалів, вироби з бісеру, вишивка, художнє ліплення, аплікація, батік, оригамі), кожна з яких була поділена на три вікові групи учасників.

У день Святого Миколая авторів найкращих робіт запросили на урочисту церемонію нагородження до боулінг-клубу ТРК «Європа, де на дітей також чекали солодкі подарунки від організаторів, смачна піца від шеф-кухарів та безліч позитивних емоцій від турніру в боулінг.
– Конкурс декоративно-прикладного мистецтва ми проводимо вже не вперше, адже підтримка дітей – один із основних напрямків роботи нашого Фонду. Ростіть здоровими та щасливим, а ми зробимо для цього все, що в наших силах! – йшлося у вітальній листівці Почесного Президента Володимира Матицина до учасників конкурсу.

У підсумку свята на дітей чекав ще один приємний момент – визначення кращої команди та кращого гравця боулінг-турніру – найвлучнішою того дня виявилася 11-річна Катерина Стеценко.

Картина з шерстиГоловний приз – Гран-Прі конкурсу та електронну книгу – отримав 12-річний Андрій Задорожний, автор «Бродячого оркестру» з валяної шерсті.

 

 

 

 

 

 
Ира8-річна Ірочка Бабалик, яка на конкурсі здобула приз глядацьких симпатій, виготовила з пінопласту метелика та квітку. Дівчинка захоплюється народними танцями й любить ходити до басейну. Та, звісно ж, полюбляє займатися рукоділлям.

 

 

 

 

 

 

ВедмедикВедмедик 13-річної учасниці Віки Атаманюк виготовлений із паперової лози. Дівчинка розповідає, що спершу вона хотіла сплести коника, але потім більше схилилася до ведмедика. І то добре – погляньте, який милий він вийшов!

 

 

 

 

 

 

 Роботи учасників конкурсу прикрашають вітрину Центральної міської дитячої бібілотеки ім. Торубари

Залишити відповідь