ВБФ «Джерело Дніпра» нагородило переможців дитячого конкурсу до Дня Святого Миколая

19 грудня, в День Святого Миколая, у болінг-клубі ТРК «Європа» нагороджували переможців конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Цей чарівний світ» від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра».

Дети в ЕвропаДитячий творчий конкурс до Дня Святого Миколая ВБФ «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, проводить вже кілька років поспіль. Але цьогоріч кількість учасників перевершила всі сподівання. Організатори конкурсу отримали аж 170 робіт! А визначити призові місця так і не змогли – вирішили присудити присудять по декілька перших місць, бо всі роботи, що потрапили до фіналу, були того гідні.

У результаті вийшло 21 перше місце, 9 заохочувальних відзнак, приз глядацьких симпатій та Гран-Прі. Переможців визначали у семи номінаціях (поробки з природних матеріалів, вироби з бісеру, вишивка, художнє ліплення, аплікація, батік, оригамі), кожна з яких була поділена на три вікові групи учасників.

У день Святого Миколая авторів найкращих робіт запросили на урочисту церемонію нагородження до боулінг-клубу ТРК «Європа, де на дітей також чекали солодкі подарунки від організаторів, смачна піца від шеф-кухарів та безліч позитивних емоцій від турніру в боулінг.
– Конкурс декоративно-прикладного мистецтва ми проводимо вже не вперше, адже підтримка дітей – один із основних напрямків роботи нашого Фонду. Ростіть здоровими та щасливим, а ми зробимо для цього все, що в наших силах! – йшлося у вітальній листівці Почесного Президента Володимира Матицина до учасників конкурсу.

У підсумку свята на дітей чекав ще один приємний момент – визначення кращої команди та кращого гравця боулінг-турніру – найвлучнішою того дня виявилася 11-річна Катерина Стеценко.

Картина з шерстиГоловний приз – Гран-Прі конкурсу та електронну книгу – отримав 12-річний Андрій Задорожний, автор «Бродячого оркестру» з валяної шерсті.

 

 

 

 

 

 
Ира8-річна Ірочка Бабалик, яка на конкурсі здобула приз глядацьких симпатій, виготовила з пінопласту метелика та квітку. Дівчинка захоплюється народними танцями й любить ходити до басейну. Та, звісно ж, полюбляє займатися рукоділлям.

 

 

 

 

 

 

ВедмедикВедмедик 13-річної учасниці Віки Атаманюк виготовлений із паперової лози. Дівчинка розповідає, що спершу вона хотіла сплести коника, але потім більше схилилася до ведмедика. І то добре – погляньте, який милий він вийшов!

 

 

 

 

 

 

 Роботи учасників конкурсу прикрашають вітрину Центральної міської дитячої бібілотеки ім. Торубари

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто