Юні громадяни міста Кременчука отримали паспорти громадян України.

   Вручення паспортів- 2013р.        27 червня 2013 року , напередодні Дня Конституції України, в приміщенні громадської організації «Рідне місто» 16-річні кременчужани вперше отримали паспорти громад янина України.
      В урочистій атмосфері їх вручають не так часто,: зазвичай усе відбувається за схемою «прийшов-розписався-забрав». Про те, щоб ця подія була дійсно пам’ятною, громадська організація «Рідне місто» потурбувалася вдруге. У 2012 році юні кременчужани вже отримували паспорти у приміщенні ГО «Рідне місто» у святковій обстановці. Батьки, які тоді завітали разом із своїми дітьми на цю урочисту подію, відзначили, що ось так, урочисто, паспорт громадянина України отримувати значно приємніше. Тож, на передодні Дня Конституції України, процедуру повторили: паспорти отримали ще 14-ть мешканців Автозаводського району міста Кременчука. Хлопців та дівчат привітали з подвійним святом і  організатори подарували їм  брошури Конституції України.

     – Паспорт – це не просто синя книжечка. Це документ, який посвідчує вашу особу, – звернулася до вже дорослих громадян заступник начальника Автозаводського РВ у м. Кременчуці УДМС України в Полтавській області Олена Коль. – Кажуть, що коли маєш паспорт – то маєш все. Цього я вам і бажаю! Будьте гідними громадянами своєї держави!
      Слід додати, що за традицією молодь отримала паспорти громадянина України зі спеціальною обкладинкою – на ній зображено символіку рідного міста Кременчука. Про це потурбувався голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко, який з власного досвіду знає, наскільки це важливо – отримувати паспорт.
      Урочисте вручення паспортів відбулося в рамках проекту «Я – громадянин України», який уже вдруге спільно і вдало реалізували ГО «Рідне місто» та Автозаводський РВ у м. Кременчуці УДМС України в Полтавській області.в Полтавській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто