Юні кременчужани отримали паспорти у «Рідному місті»

28 листопада у приміщенні ГО «Рідне місто» одинадцять 16-річних кременчужан урочисто отримали перші у житті паспорти громадян України. Урочисте вручення паспортів відбулося в рамках проекту «Я – громадянин України», який уже вчетверте спільно і вдало реалізували ГО «Рідне місто» та Автозаводський РВ у Кременчуці УДМС України в Полтавській області

Голова ГО "Рідне місто" Юрій Гриценко вручає паспорти юних кременчужанам

Голова ГО “Рідне місто” Юрій Гриценко вручає паспорти юних кременчужанам

Для кожного з цих хлопців і дівчат одержання паспорта – мить важлива та хвилююча. І про те, щоб вона була дійсно пам’ятною, потурбувалася громадська організація «Рідне місто», надавши для цього свій конференц-зал та підготувавши сценарій свята. Варто зазначити, що традиція урочистого вручення паспортів молоді в «Рідному місті» була започаткована минулої зими, відтоді головний документ юні громадяни України, мешканці Автозаводського району Кременчука, отримують у хвилюючій атмосфері, у присутності рідних і близьких людей.
– Сьогодні ви стали справжніми громадянами своєї держави, – звернувся до молоді голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко. – Людина з паспортом набуває іншого статусу, вона дорослішає, стає відповідальною. І наша організація «Рідне місто» започаткувала цей проект для того, щоб вручення паспорта громадянина України проходило урочисто. Хочеться, щоб цей день вам запам’ятався, щоб він пройшов для вас в особливому настрої!

 

Варто додати, що паспорти хлопці та дівчата традиційно отримали в оригінальних обкладинках, виготовлених «Рідним містом» спеціально для цієї події. У когось із молоді обкладинка була стильною червоненькою, у когось – із символікою Кременчука. А ось перша сторінка паспорта заповнена за новими вимогами – не від руки, а друком, оскільки інакше до Росії вже не пустять.
– Наше життя складається з маленьких сходинок, і сьогодні ви підіймаєтесь на одну з цих важливих сходинок – отримуєте паспорт, – зазначила присутня на врученні заступник начальника Автозаводського РВ у Кременчуці УДМС України у Полтавській області Олена Коль. – Ставтеся бережно до цієї синенької книжечки, адже це єдиний і найголовніший документ, який одночасно свідчить про вас як про особистість та як про громадянина України. А це дуже важливо!

DSCF8326 DSCF8330 DSCF8331 DSCF8332 DSCF8333 DSCF8335 DSCF8336 DSCF8343

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто