Юні кременчужани отримали паспорти у «Рідному місті»

28 листопада у приміщенні ГО «Рідне місто» одинадцять 16-річних кременчужан урочисто отримали перші у житті паспорти громадян України. Урочисте вручення паспортів відбулося в рамках проекту «Я – громадянин України», який уже вчетверте спільно і вдало реалізували ГО «Рідне місто» та Автозаводський РВ у Кременчуці УДМС України в Полтавській області

Голова ГО "Рідне місто" Юрій Гриценко вручає паспорти юних кременчужанам

Голова ГО “Рідне місто” Юрій Гриценко вручає паспорти юних кременчужанам

Для кожного з цих хлопців і дівчат одержання паспорта – мить важлива та хвилююча. І про те, щоб вона була дійсно пам’ятною, потурбувалася громадська організація «Рідне місто», надавши для цього свій конференц-зал та підготувавши сценарій свята. Варто зазначити, що традиція урочистого вручення паспортів молоді в «Рідному місті» була започаткована минулої зими, відтоді головний документ юні громадяни України, мешканці Автозаводського району Кременчука, отримують у хвилюючій атмосфері, у присутності рідних і близьких людей.
– Сьогодні ви стали справжніми громадянами своєї держави, – звернувся до молоді голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко. – Людина з паспортом набуває іншого статусу, вона дорослішає, стає відповідальною. І наша організація «Рідне місто» започаткувала цей проект для того, щоб вручення паспорта громадянина України проходило урочисто. Хочеться, щоб цей день вам запам’ятався, щоб він пройшов для вас в особливому настрої!

 

Варто додати, що паспорти хлопці та дівчата традиційно отримали в оригінальних обкладинках, виготовлених «Рідним містом» спеціально для цієї події. У когось із молоді обкладинка була стильною червоненькою, у когось – із символікою Кременчука. А ось перша сторінка паспорта заповнена за новими вимогами – не від руки, а друком, оскільки інакше до Росії вже не пустять.
– Наше життя складається з маленьких сходинок, і сьогодні ви підіймаєтесь на одну з цих важливих сходинок – отримуєте паспорт, – зазначила присутня на врученні заступник начальника Автозаводського РВ у Кременчуці УДМС України у Полтавській області Олена Коль. – Ставтеся бережно до цієї синенької книжечки, адже це єдиний і найголовніший документ, який одночасно свідчить про вас як про особистість та як про громадянина України. А це дуже важливо!

DSCF8326 DSCF8330 DSCF8331 DSCF8332 DSCF8333 DSCF8335 DSCF8336 DSCF8343

Залишити відповідь