Юні шахісти боролися за призи «Рідного міста»

18-19 квітня у Кременчуці проходила фінальна частина шахового турніру «Біла тура – 2013» на призи громадської організації «Рідне місто». Організаторами турніру виступили також Федерація шахів м.Кременчука, міське управління освіти та СК «Нафтохімік» Кременчуцького нафтопереробного заводу. За перемогу в ПК «Нафтохімік» між собою боролися команди із 10 загальноосвітніх навчальних закладів міста – всього 40 юних шахіста (по 4 учня від кожної із шкіл). Головним суддею змагань виступив відповідальний секретар міської федерації шахів Микола Дружинін.

DSCF1813Перед початком турніру юних шахістів привітали Президент міської федерації шахів Василь Хоменко та голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко. Два дні точилася безкомпромісна боротьба на шахових полях. За результатами змагань переможцями турніру стала команда ЗОШ №23, друге та третє місця посіли відповідно команди ліцею №30 та ЗОШ №16. В особистій першості серед хлопців перше місце здобув Володимир Довженко (ЗОШ №16), серед дівчат – Галина Пустова (ліцей №30), на другому місці відповідно  – Андрій Акімов (ЗОШ №28) та Наталія Балдіна (ЗОШ №23), на третьому – Андрій Шаповал (ЗОШ №23) та Анастасія Богатирьова (ЗОШ №9).

Шкільні команди, що перемогли у змаганнях, були нагороджені дипломами федерації, а призерам турніру виконавчий директор ГО «Рідне місто» Надія Борисова вручила в якості призів медалі та набори шахів.

Після нагородження всі учасники змагань прийняли участь у сеансі одночасної гри з кандидатом у майстра спорту з шахів Андрієм Зозуляком.

Голова ГО "Рідне місто" Юрій Гриценко вітає учасників шахового турніру

Голова ГО “Рідне місто” Юрій Гриценко вітає учасників шахового турніру

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможець турніру серед дівчат Галина Пустова разом з виконавчим директором ГО "Рідне місто" Надієй Борисовой

Переможець турніру серед дівчат Галина Пустова разом з виконавчим директором ГО “Рідне місто” Надієй Борисовой

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCF1816DSCF1815DSCF1814DSCF1688DSCF1824

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто