З нагоди Дня місцевого самоврядування відзначено роботу депутатів Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто»

Олександр Плескун, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики, та Володимир Шибашов, член комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства, обидва – депутати Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто», з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджені Почесними грамотами міського виконавчого комітету.

Це відзнака за сумлінну депутатську діяльність, високий професіоналізм, активну життєву та громадську позицію й особистий внесок у зміцнення авторитету органів місцевого самоврядування.

Почесні грамоти активним депутатам в урочистій обстановці вручив міський голова Віталій Малецький. Володимир Шибашов був нагороджений 29 листопада перед початком чергової сесії міської ради у великій залі міськвиконкому. А Олександру Плескуну мер дякував на урочистих зборах з нагоди Дня місцевого самоврядування у Міському палаці культури 7 грудня.

Разом з усіма найкращими вітаннями зичимо депутатам  нових проектів, енергії, завзятості та плідної діяльності на благо кременчуцької громади та рідного міста.

Залишити відповідь