З нагоди Дня місцевого самоврядування відзначено роботу депутатів Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто»

Олександр Плескун, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики, та Володимир Шибашов, член комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства, обидва – депутати Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто», з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджені Почесними грамотами міського виконавчого комітету.

Це відзнака за сумлінну депутатську діяльність, високий професіоналізм, активну життєву та громадську позицію й особистий внесок у зміцнення авторитету органів місцевого самоврядування.

Почесні грамоти активним депутатам в урочистій обстановці вручив міський голова Віталій Малецький. Володимир Шибашов був нагороджений 29 листопада перед початком чергової сесії міської ради у великій залі міськвиконкому. А Олександру Плескуну мер дякував на урочистих зборах з нагоди Дня місцевого самоврядування у Міському палаці культури 7 грудня.

Разом з усіма найкращими вітаннями зичимо депутатам  нових проектів, енергії, завзятості та плідної діяльності на благо кременчуцької громади та рідного міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто