За ними – майбутнє!  

DSCF2471

Вже вдвадцяте Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, відзначив кращих студентів кременчуцьких вузів. У поточному навчальному семестрі стипендіатів Фонду – 14.15 жовтня Почесний Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимир Матицин привітав кращих студентів кременчуцьких вузів та учнів профтехучилищ, які отримуватимуть в І-му семестрі 2014-2015 навчального року стипендії Фонду. Нинішній семестр – ювілейний, молодь, успішна в навчанні та активна в громадському житті, вже вдвадцяте отримала заохочення від «Джерела Дніпра».  Щомісячна стипендія для студентів вузів становить 730 грн, а для учнів училищ та коледжів – 500 грн.

Вітаючи молодь, Почесний Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимир Матицин наголосив:
– У кожного з вас – свій шлях, на якому траплятимуться різні ситуації. Але пам’ятайте про те, що людина ніколи не зможе повернути три речі: минуле, сказане слово та втрачену можливість. Тому сьогодні ми використовуємо можливість допомогти вам, кращим із кращих, реалізувати свої здібності. Відчувається, що ви дуже цього прагнете та налаштовані досягнути успіхів у цьому житті! Бажаю вам удачі!
Варто зазначити, що кандидатури для заохочення студентів, успішних у навчанні й активних у громадському житті, були представлені студентськими та учнівськими радами та підтримані адміністрацією закладів. Активні та цілеспрямовані хлопці та дівчата сьогодні – лише студенти, але, здобувши освіту, стануть соціальними робітниками, педагогами, залізничниками, медиками, слюсарями та електромонтерами, розбудовуватимуть місто, дбатимуть про комфортне проживання його мешканців. І колись, отримавши свою першу й заслужену заробітну плату, хлопці та дівчата обов’язково згадають і про цю, чесно зароблену, стипендію!

DSCF2418

«Всі мої успіхи – завдяки мамі»

16-річна Юлія Мізюк навчається на 2-му курсі Кременчуцького льотного коледжу НАУ.

Вона опановує нетипову, як для дівчини, професію – технік-інспектор з паливно-мастильних матеріалів. Але робить це з задоволенням, бо обрала справу до душі. Стипендію ж дівчина отримує вперше і дуже їй рада.

– Особисто для мене це серйозна допомога, – зізнається Юлія. – У першу чергу, я зроблю якийсь подарунок мамі, адже вона мене завжди в усьому підтримує – і всі мої успіхи завдяки їй.

DSCF2421

Краще «синиця» в Кременчуці, ніж «журавель» за кордоном

Їхати шукати щастя й заробітків кудись до іншого міста чи країни 16-річний Олександр Кириченко не збирається. Хлопець розповідає, що він любить Кременчук, тому й навчатися залишився тут. Сашко – другокурсник коледжу при КрНУ ім. М. Остроградського. У майбутньому хлопець ремонтуватиме обладнання на підприємствах нафтогазової та хімічної промисловості, і робити це він мріє на Кременчуцькому нафтопереробному заводі. Але то – в майбутньому. Сьогодні ж Сашко дуже задоволений, що потрапив до числа стипендіатів Фонду «Джерело Дніпра».

Ідею підтримувати обдарованих і талановитих студентів Почесний Президент Фонду «Джерело Дніпра» Володимир Матицин започаткував і втілив у життя 10 років тому, в 2005 р.

Залишити відповідь