За ними – майбутнє!  

DSCF2471

Вже вдвадцяте Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, відзначив кращих студентів кременчуцьких вузів. У поточному навчальному семестрі стипендіатів Фонду – 14.15 жовтня Почесний Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимир Матицин привітав кращих студентів кременчуцьких вузів та учнів профтехучилищ, які отримуватимуть в І-му семестрі 2014-2015 навчального року стипендії Фонду. Нинішній семестр – ювілейний, молодь, успішна в навчанні та активна в громадському житті, вже вдвадцяте отримала заохочення від «Джерела Дніпра».  Щомісячна стипендія для студентів вузів становить 730 грн, а для учнів училищ та коледжів – 500 грн.

Вітаючи молодь, Почесний Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимир Матицин наголосив:
– У кожного з вас – свій шлях, на якому траплятимуться різні ситуації. Але пам’ятайте про те, що людина ніколи не зможе повернути три речі: минуле, сказане слово та втрачену можливість. Тому сьогодні ми використовуємо можливість допомогти вам, кращим із кращих, реалізувати свої здібності. Відчувається, що ви дуже цього прагнете та налаштовані досягнути успіхів у цьому житті! Бажаю вам удачі!
Варто зазначити, що кандидатури для заохочення студентів, успішних у навчанні й активних у громадському житті, були представлені студентськими та учнівськими радами та підтримані адміністрацією закладів. Активні та цілеспрямовані хлопці та дівчата сьогодні – лише студенти, але, здобувши освіту, стануть соціальними робітниками, педагогами, залізничниками, медиками, слюсарями та електромонтерами, розбудовуватимуть місто, дбатимуть про комфортне проживання його мешканців. І колись, отримавши свою першу й заслужену заробітну плату, хлопці та дівчата обов’язково згадають і про цю, чесно зароблену, стипендію!

DSCF2418

«Всі мої успіхи – завдяки мамі»

16-річна Юлія Мізюк навчається на 2-му курсі Кременчуцького льотного коледжу НАУ.

Вона опановує нетипову, як для дівчини, професію – технік-інспектор з паливно-мастильних матеріалів. Але робить це з задоволенням, бо обрала справу до душі. Стипендію ж дівчина отримує вперше і дуже їй рада.

– Особисто для мене це серйозна допомога, – зізнається Юлія. – У першу чергу, я зроблю якийсь подарунок мамі, адже вона мене завжди в усьому підтримує – і всі мої успіхи завдяки їй.

DSCF2421

Краще «синиця» в Кременчуці, ніж «журавель» за кордоном

Їхати шукати щастя й заробітків кудись до іншого міста чи країни 16-річний Олександр Кириченко не збирається. Хлопець розповідає, що він любить Кременчук, тому й навчатися залишився тут. Сашко – другокурсник коледжу при КрНУ ім. М. Остроградського. У майбутньому хлопець ремонтуватиме обладнання на підприємствах нафтогазової та хімічної промисловості, і робити це він мріє на Кременчуцькому нафтопереробному заводі. Але то – в майбутньому. Сьогодні ж Сашко дуже задоволений, що потрапив до числа стипендіатів Фонду «Джерело Дніпра».

Ідею підтримувати обдарованих і талановитих студентів Почесний Президент Фонду «Джерело Дніпра» Володимир Матицин започаткував і втілив у життя 10 років тому, в 2005 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто