Відбулась XV сесія міської ради Кременчука

25 жовтня відбулась чергова сесія міської ради VII скликання.

Депутати розглянули понад 50 питань, найважливішим з яких було питання узгодження кредиту ЄБРР для міського тролейбусного управління на придбання нових сучасних тролейбусів і приняття програми розвитку місцевого електротранспорту.

Ця тема викликала багато дебатів, особливо з боку депутатів від правобережної частини міста та віддалених районів, де мережі для електротранспорту взагалі не передбачені. Але мер і представники ЄБРР надали змістовні відповіді на всі запитання і майже всі присутні на сесії депутати практично одноголосно (30 голосів з 35 присутніх) підтримали програму розвитку місцевого електротранспорту.

Зрозуміло, що нові тролейбуси з*являться у місті не раніше наступного літа і до цього часу міська влада повинна розробити нові маршрути для вирішення транспортної проблеми міста.

Депутати фракції “Рідного міста” Олександр Роженко та Валентина Головко зробили пропозиції щодо створення маршрутів у напрямку Пивзавод – Велика Кохнівка та на віддалені райони Крюкова та Раківки.816230

Планується придбати 3 види тролейбусів, одним з яких будуть тролейбуси з запасом ходу 20 км на акумуляторах. Саме такі тролейбуси планується використовувати на маршрутах в Крюкові і на Раківці.

В об’єктиві рідне місто