Сасім Ігор Вікторович

   Шановний Юрію Васильовичу!

   Звертаюсь до Вас від імені мешканців житлового будинку №11 по вулиці 60 років СРСР з проханням посприяти у  прийнятті участі у здійсненні громадського контролю органом самоорганізації будинку за подачею теплової енергії на будинок. Керівництво ТОВ “Житлорембудсервіс” усунуло даний орган самоорганізації мешканців будинку від можливості перевірки правильності нарахувань послуг мешканцям за тепло по лічильнику з обліку теплової енергії, що знаходиться під замком в окремому підвальному приміщенні та регулювання подачі теплової енергії, в залежності від погодних умов. Ми звертались і до  міської влади, і до УЖКГ,  і  до керівництва ТОВ “Житлорембудсервіс”, а відповідь одна -втручання сторонніх осіб в роботу системи центрального опалення забороняється.

     Шановний Ігоре Вікторовичу!

    Після моїх звернень до керівництва УЖКГ міськвиконкому і ТОВ “Житлорембудсервіс”, Вам, як представнику органу самоорганізації мешканців житлового будинку №11 по вулиці 60 років СРСР, буде надана можливість здійснення контролю  за перевіркою правильності нарахувань послуг мешканцям за тепло по лічильнику з обліку теплової енергії відповідним підприємством.

    З повагою,

   Депутат Кременчуцької міської ради                         Ю.В. Гриценко

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто