Наш шановний Юрій Васильович Гриценко, лідер партії “Рідне місто”, секретар міської ради Кременчука святкує свій День народження 27 березня.
![](https://rtown.pl.ua/wp-content/uploads/2021/03/gricenko.jpg)
Складно підібрати правильні слова, щоб описати, що саме для нас означає ця людина. Він очільник і добрий батько, він генератор ідей і джерело невичерпної енергії. Він надихає кожного в команді на все нові звершення і вчить бути небайдужими до людської біди й негоди.
Щире серце і твердий характер, невичерпна харизма і чітка громадянська позиція – це все про нашого Юрія Гриценка. Його знає кожен мешканець нашого міста, його цінують за відкритість і готовність до діалогу будь- якої складності.
Ми у “Рідному місті” знаємо: де Гриценко, там лад і порядок. Навіть поза межами робочого місця Юрій Гриценко не зупиняє робочого процесу. До нього можна звернутися завжди, хоч на концерті, хоч на прогулянці з сім’єю, і він завжди вислухає, порадить, призначить зустріч і протягне руку допомоги. Це людина, з якою нам всім по дорозі, бо він завжди на боці кременчужан. Кременчук – його головна турбота, кременчужани – найбільша любов і натхнення.
Ми пишаємося своїм лідером. Щиро любимо і дякуємо за все, що він робить на своєму професійному шляху. Бажаємо нашому лідерові здоров’я в першу чергу, сил, натхнення. Залишайтеся, наш Юрій Васильович, таким самим молодим, рішучим, мудрим, люблячим. “Рідному місту” з вами дуже пощастило!