Про громадську організацію “Рідне місто”

Збори відбулися, 42 кандидати є!

Подивіться, це – люди рідного міста. Вчора на зборах Кременчуцької міської організації політичної партії “Рідне місто” їх висунули кандидатами в депутати на виборах, які відбудуться 25 жовтня.

Сильна та професійна команда небайдужих городян, які не тільки хочуть змінити Кременчук на краще, але й знають, як це робити. Серед наших кандидатів керівники підприємств, економісти, інженери, медики, юристи, підприємці, вчителі, працівники культури і спортсмени.

У нашій команді представники містоутворюючих підприємств ПАТ ” Крюківський вагонобудівний завод”, ПрАТ “Кредмаш”, ПАТ “Кременчуцький завод технічного вуглецю”, ПП ВТК “Лукас”, ПрАТ “Гірник”, ТД “Укртатнафта”, ТОВ “АТП-15307”.

Ми – місцеві, і в цьому наша сила. У нас немає державних амбіцій. Для нас важливі ви, важливе те, чим живе ваша сім’я, з якими проблемами ви стикаєтеся, коли їдете на роботу, й коли повертаєтеся додому.

Ми хочемо знати, чи комфортно вам крокувати тротуарами, чи тепло у ваших оселях, чи не протікає дах на вашому будинку. Ми – ваші сусіди. І ваші біди – це і наші біди теж. Тому ми гуртуємося разом, щоб мати більше інструментів для вирішення проблем міста, ваших проблем.

Ми “Рідне місто” і ми хочемо, щоб для наших рідних Кременчук став ще більш комфортним, красивим та затишним.

Рідне місто об’єднує кременчужан

Об’єднує проти нашого спільного і інколи здається непереможного ворога – амброзії.

Нам набридло чути гасла про знищення карантинних рослин і жодних реальних дій після них. Ми знаємо, як ви втомилися витрачати тисячі гривень на купівлю антигістамінних засобів і щосезонні походи до лікарів.

Ми хочемо, щоб було інакше, і сьогодні закликаємо кожного з вас долучитися до нашої боротьби. Якщо вам знайома ця проблема, якщо ви маєте пропозиції, як саме в місті мають долати надокучливі бур’яни, ми чекаємо на ваші коментарі.

Також звертаємося до кожного, хто знає території, де амброзія не викошувалася роками, вкажіть нам на ці місця.

Сьогодні “Рідне місто” готове разом з громадою дати амброзії відсіч на всіх можливих рівнях.

Ми будемо боротися за рідне місто без амброзії. І разом з вами ми переможемо!

Потрібно приділити увагу спорту!

Мали розмову з Михайлом Мельником, тренером, якого знає все місто! Досвідчений наставник виховує майбутніх легенд боксу з 1989 року і до сьогодні. Головний тренер команди “Українські отамани”, що виступає в боксерській лізі World Series Boxing (WSB).

– Сьогодні маємо проблему на проблемі! Починаючи з укомплектування. Деяким клубам пощастило, вони мають меценатів. Ситуація в інших секціях та спортивних школах плачевна. Катастрофічно не вистачає спортивного інвентаря, батьки змушені самостійно купувати все необхідне знаряддя.

Останніми роками маємо великі проблеми з популяризацією спорта. Серед дітей – масова комп’ютеризація та відсутність інтересу до спортивних занять. Шкільний курс фізкультури максимально утискають, а в зв’язку з теперішнім станом взагалі майже не проводять.

Михайло Іванович розповідає емоційно та щиро, одразу зрозуміло, що ця людина живе спортом та дійсно переймається проблемами молоді.

Команда Рідного Міста бажає невтомному тренеру незліченну кількість нових спортивних вершин та перемог. Ми сподіваємось, що ситуація зі спортом в Кременчуці буде змінюватись тільки на краще!

Друзі, а яким видом спорту Ви займались? Чи вважаєте, що час піднімати авторитет спортивних занять?