Роженко Олександр Анатолійович

– 06.10.1965 р. н.;

– вища юридична освіта;

– генеральний директор ТОВ «Торговий дім – Укртатнафта»;

– голова фракції ПП “Рідне місто”, член постійної депутатської комісії Кременчуцької міської ради з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури.

№ окр.Місцеприйому
виборців
Дні та часи прийомуТелефон помічника
4вул. Якова Петруся, буд.140 (приміщення навчально-виробничого комплексу)кожен другий понеділок місяця, з 16.00 до 18.000536-794-770

Що зробив депутат Олександр Роженко разом з мешканцями за останні роки:

rogenko_slide_01
rogenko_slide_02
rogenko_slide_03
rogenko_slide_04
rogenko_slide_05
rogenko_slide_06
previous arrow
next arrow
 • Реконструкція тротуарів та тротуарної доріжки від зупинки Керченської до буд. №4 по вул. В.Інтернаціоналістів, та від буд. №4 до вул. В.Великого, 72.
 • Освітлення території виборчого округу, у тому числі внутрішньо квартальних доріг вздовж буд. №16 по квт.287, В.Великого, 72, вул.В. Інтернаціоналістів – 4, 8,12,16,16а, 20, 22.
 • Встановлені індивідуальні теплові пункти та збалансовано подачу тепла по поверхам будинків №4 та №10 по вул. В. Інтернаціоналістів та вирішено багаторічну проблему подачі гарячої води у будинки №6 і №10 по цій же вулиці.
 • Облаштування і підтримка у робочому стані 10 трубчастих колодязів на окрузі.
 • Капітальний ремонт під’їздів до будинків №14 квт. 287 та №6 по вул. В. Інтернаціоналістів.
 • Облаштування зливової каналізації біля будинку №1 квт. 287.
 • Перенесено два майданчики для збору сміття з під вікон мешканців у більш прийнятні для цього місця.
 • Встановлені дві зупинки громадського транспорту на перехресті вул. В.Інтернаціоналістів – В.Великого та біля буд. №10 по вул. Воїнів Інтернаціоналістів.
 • Встановлені два сучасних дитячих майданчикабіля будинків 2а-4а по вул. В.Інтернаціоналістів та біля буд вул. В.Інтернаціоналістів -16а, 22.
 • Встановлені спортивний майданчик та міні футбольне поле зі штучним покриттям біля буд. 14 квт.287 та В.Інтернаціоналістів,4-8. За цією адресою розпочато роботи з встановлення дитячого майданчика зі штучним покриттям в рамках виконання проєктів громадського бюджету.
 • Вирішені питання щодо встановлення та проведення повірки побудинкових приладів обліку теплової енергії за рахунок міського бюджету.

Депутат Олександр Роженко ініціатор та співавтор Положення про надання земельних ділянок учасникам бойових дій, в тому числі учасникам АТО, а також ініціатор виділення земельних ділянок учасникам бойових дій на території мікрорайону «Озерний» та в трьох інших районах. З ініціативи депутата О. Роженко виготовлення землевпорядної документації учасникам бойових дій проводять за рахунок міського бюджету.

Депутат Олександр Роженко ініціатор Звернення міської ради до Кабінету Міністрів про встановлення індивідуальних квартирних лічильників газу.

Депутат Олександр Роженко ініціатор Звернення міської ради до керівників держави, Верховної Ради щодо заборони роботи ігрових автоматів та казино.